Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hodnocení podzim - 2016

Podzimní část sezony lze hodnotit jako průměrnou. Zejména nevyrovnanými výkony, účastí na trénincích  a nakonec i v samotných zápasech. Projevila se nezkušenost mladších hráčů v souhře a herních činnostech. V zápasech se projevily slabší  herní dovednosti, fyzická kondice některých hráčů, která byla zapříčiněná nedostatečnou účastí na trénincích tak i neochotou se dále zlepšovat. Vše se projevilo v zápasech, které jsme měli dobře rozehrané, ale nedokázali jsme využít šance, které si vytvořili.

 

Mužstvo bylo doplněno hráči Tichý Michal, Hýbl Daniel, Podstavec Petr, Koníček Miloš. Naopak odešel Klaban Jakub do SK Dubí.

 

Doufám, že si k nám najdou cestu i další  místní odchovanci.

 

Zimní příprava proběhne v místních podmínkách (tělocvična, posilovna, hřiště, zimní turnaj).

 

Chci poděkovat všem kdo se na chodu oddílu kopané podíleli (obecnímu úřadu, výboru TJ, správci, sponzorům kteří poskytli jak finanční, tak i materiální pomoc).

 

Závěrem chci věřit, že druhá polovina soutěže přinese zlepšení jak v herních činnostech tak i samotné účasti hráčů na trénincích a zápasech.

 

Je nutné si uvědomit, že TJ vynakládá nemalé prostředky na chod fotbalového oddílu. Bylo by slušností hráčů, funkcionářů fot. oddílu vrátit vše zlepšenou docházkou na tréninky, zápasy, včetně včasným placením čl. příspěvků.

 

Všem přeji mnoho úspěchů jak v kopané tak do Nového roku 2017

 

Za oddíl kopané - Jaroslav Havel